Miło nam poinformować o zakwalifikowaniu i udziale naszej szkoły w roku szkolnym 2025/2026 w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”, który od lat pomaga najmłodszym poznawać zasady bezpieczeństwa.

Projekt skierowany był do uczniów klas pierwszych. Obejmował podstawowe obszary takie jak: bezpieczeństwo w szkole, na drodze, w domu, w Internecie, w relacjach z rówieśnikami oraz podczas wypoczynku.

Po przeprowadzeniu zajęć, na podstawie otrzymanych materiałów, zdobytą przez pierwszoklasistów wiedzę weryfikował Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa.

Po zrealizowaniu wszystkich elementów programu, nasza szkoła otrzymała Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka” oraz Dyplom dla Koordynatora programu, a także indywidualne dyplomy dla uczestników programu – pierwszoklasistów.

Serdecznie gratulujemy!