29 kwietnia w Szkole Podstawowej w Służewie zostały rozegrane biegi sztafetowe przełajowe chłopców i dziewcząt pod hasłem ,,Biegowa Majówka”. Brały w niej udział szkoły podstawowe z naszej gminy.
Uczniowie z naszej szkoły w kategorii chłopców zajęli II miejsce ![]()
a w kategorii dziewcząt I miejsce ![]()
Szkołę naszą reprezentowali i reprezentowały:
Oliwier Rogowski
Wojciech Janik
Kacper Rydziński
Hubert Dobiecki
Sebastian Ptaszyński
Natalia Pastwa
Natalia Piasecka
Zuzanna Nowak
Paulina Kotlińska
Julia Dudziak
Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników i organizatorów. Brawo ![]()
Opiekun Krystian Linek



















