29 kwietnia w Szkole Podstawowej w Służewie zostały rozegrane biegi sztafetowe przełajowe chłopców i dziewcząt pod hasłem ,,Biegowa Majówka”. Brały w niej udział szkoły podstawowe z naszej gminy.

Uczniowie z naszej szkoły w kategorii chłopców zajęli II miejsce 🥈

a w kategorii dziewcząt I miejsce 🥇

Szkołę naszą reprezentowali i reprezentowały:

Oliwier Rogowski

Wojciech Janik

Kacper Rydziński

Hubert Dobiecki

Sebastian Ptaszyński

Natalia Pastwa

Natalia Piasecka

Zuzanna Nowak

Paulina Kotlińska

Julia Dudziak

Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników i organizatorów. Brawo 👏

Opiekun Krystian Linek