W piątek tj. 10.04. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Świadomości Autyzmu. Uczniowie mogli się dowiedzieć jak postrzegają rzeczywistość osoby w spektrum autyzmu, uczyli się tolerancji i akceptowania różnych zachowań.