W marcu było u nas w szkole bardzo zdrowo i kolorowo! 🤍

Uczniowie klas I-III wzorowo wykonywali codzienne aktywności przewidziane w Zdrowym (Kolorowym) Tygodniu.

W poniedziałek zaczęliśmy od łamigłowek i quizów wprowadzajcych do tematu.

Wtorek był dniem spotkań z panią pielegniarką i rozmów, na temat higieny snu oraz właściwego odpoczynku.

W środę było bardzo pachnąco. Uczniowie przygotowali pyszne kanapeczki pełne warzyw i zdrowych dodatków.

Czwartek to dzień aktywności fizycznej. Roztańczone przerwy cieszyły się dużym zaangażowaniem wszystkich klas.

Piątek, dzień bez plecaka oraz dzień kolorowej skarpetki, połączony z pierwszym dniem wiosny pokazał, jak kreatywnych mamy uczniów.

Celem tego przedsięwzięcia było zwrócenie uwagi na racjonalne i zdrowe odżywianie oraz istotę aktywności fizycznej w naszym codziennym życiu.