13 kwietnia w naszej szkole odbył się ogólnopolski konkurs leksykalny Memory Master. Wzięło w nim udział 42 uczniów. Celem konkursu jest rozwijanie i utrwalanie posługiwania się angielskim słownictwem w efektywny sposób. Jest to motywacja dla uczniów do systematycznego opanowywania języka. Uczestnikom życzymy powodzenia!



















