Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II, który odbył się w Lubaniu 7 maja, zgromadził 23 uczestników z 9 szkół powiatów: aleksandrowskiego, radziejowskiego i włocławskiego. W wydarzeniu nie zabrakło również naszych uczniów: Kacpra Gapskiego z kl. VIII b i Oli Ossowskiej z kl. VI a, którzy reprezentowali naszą szkołę jako zwycięzcy szkolnych eliminacji.
Konkurs w Lubaniu przebiegał w atmosferze zdrowej rywalizacji i ogromnego zaangażowania uczestników. Szczególne emocje towarzyszyły dogrywce o drugie miejsce, w której Kacper wykazał się imponującą wiedzą i opanowaniem, ostatecznie zdobywając II lokatę. Tym samym powtórzył sukces sprzed dwóch lat. Ola, debiutująca w konkursie, również osiągnęła bardzo dobry wynik – zdobyła wyróżnienie, plasując się tuż za podium.
Laureaci otrzymali statuetki, a wszyscy uczestnicy atrakcyjne nagrody i pamiątkowe dyplomy.
Organizatorzy przyjęli uczestników niezwykle serdecznie i gościnnie. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek oraz pyszny obiad. Uroczystość uświetnił także wzruszający występ utalentowanych uczennic ze Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Lubaniu, który spotkał się z dużym uznaniem uczestników i opiekunów.
Serdecznie gratulujemy Oli i Kacprowi osiągniętych wyników oraz dziękujemy organizatorom za ciepłe przyjęcie i wspaniałą atmosferę wydarzenia.
Opiekunem uczniów była p. Agnieszka Marjańska.



















