Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w charytatywny kiermasz ciast zorganizowany podczas zebrania z Rodzicami dnia 29.04. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zebrać kwotę 1991,75 zł, która została już przekazana na wsparcie potrzebującej rodziny. Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za przygotowanie wypieków oraz wszystkim, którzy wsparli akcję swoimi zakupami.
Szczególne podziękowania kierujemy do uczennic klasy 7b za pomoc w sprzedaży ciast i aktywny udział w organizacji kiermaszu.



















