13 kwietnia uczciliśmy pamięć ofiar Zbrodni Katyńskiej – jednego z najbardziej bolesnych wydarzeń w historii Polski. Oddaliśmy hołd zamordowanym oficerom Wojska Polskiego, policjantom, urzędnikom i przedstawicielom inteligencji, którzy w 1940 roku zostali zamordowani przez NKWD. Uroczystość odbyła się na terenie gminy Aleksandrów Kujawski, w Służewie.

Z przyczyn niezależnych od nas delegacja uczniów z naszej szkoły złożyła wiązankę oraz zapaliła znicz tuż po zakończeniu oficjalnych obchodów, oddając w ciszy i skupieniu należny hołd wszystkim ofiarom tej tragedii.

Cześć Ich Pamięci!