Uczniowie z naszej szkoły dnia 22. 04. 2026 r. zmierzyli się na turnieju o puchar dyrektora Zespołu Szkół nr 1 Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim, pokazując ogromne zaangażowanie, ducha fair play i prawdziwą pasję do piłki nożnej. Nie zabrakło pięknych bramek, świetnych akcji i gorącego dopingu z trybun 👏

Gratulujemy wszystkim drużynom wspaniałej postawy, a zwycięzcom – zasłużonego triumfu! Dziękujemy również nauczycielom i organizatorom za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia.

Do zobaczenia na kolejnych sportowych zmaganiach! 🏆

Opiekun Krystian Linek