Kwiecień poświęcony był działaniom na rzecz naszej planety oraz kształtowaniu postaw proekologicznych wśród uczniów naszej szkoły. W tym czasie odbyła się akcja Sprzątanie Świata, podczas której uczniowie zadbali o czystość najbliższego otoczenia. Klasy piąte tworzyły przy szkole mini ogródki botaniczne, które w przyszłości staną się ozdobą terenu szkoły. Był to miesiąc drobnych inicjatyw, pokazujących, że wspólnie możemy troszczyć się o Ziemię każdego dnia.



















