W kościele w Otłoczynie odbyła się podniosła uroczystość upamiętniająca 235. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja – jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski.
Szkołę Podstawową w Stawkach godnie reprezentował poczet sztandarowy, który swoją postawą dał wyraz szacunku dla narodowych tradycji i wartości patriotycznych.
Serdecznie dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie, odpowiedzialność oraz piękną postawę patriotyczną. Jesteśmy dumni, że młode pokolenie z takim szacunkiem pielęgnuje pamięć o ważnych wydarzeniach z dziejów naszej Ojczyzny. ![]()
Podziękowania kierujemy również do opiekunów pocztu sztandarowego: Marka Drużyńskiego oraz Romana Wachowskiego za przygotowanie uczniów i opiekę podczas uroczystości.



















