17 kwietnia uczniowie klas IV – VIII rywalizowali w Szkolnym Konkursie Wiedzy o św. Janie Pawle II. Pytania konkursowe obejmowały wiedzę z zakresu biografii Karola Wojtyły i jego twórczości , a także pontyfikatu, ze szczególnym uwzględnieniem nauczania Jana Pawła II podczas pielgrzymek do Polski.
Do intelektualnych zmagań ostatecznie przystąpiło ośmioro uczestników, a rywalizacja okazała się niezwykle wyrównana. Najlepiej z testem poradzili sobie uczniowie, którzy brali udział w poprzednich edycjach konkursu.
1.miejsce zdobył Kacper Gapski z kl. VIII b
2.miejsce Aleksandra Ossowska z kl. VI a
3.miejsce uzyskał Dawid Bedeker z kl. VIII a
Wyróżnienia otrzymali: Oliwia Lewandowska z kl. VI b, Filip Linek z kl. V a i Dariusz Piasecki z kl. VI b.
Nagrody za udział odebrali także: Kacper Rydziński z kl. VIII a i Nadia Dziekanowska z kl. VI b.
Laureaci etapu szkolnego będą reprezentować naszą szkołę w Rejonowym Konkursie Wiedzy o św. Janie Pawle II, który odbędzie się 7 maja w Lubaniu.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pasji w odkrywaniu dziedzictwa papieża Polaka oraz dziękujemy za udział w wydarzeniu.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!



















