W piątek odbyła się w naszej szkole akademia z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klas III, V, VII i VIII przybliżyli społeczności szkolnej wydarzenia i postacie historyczne, które doprowadziły do odzyskania suwerenności utraconej 123 lata wcześniej w wyniku rozbiorów.

Read more Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W czwartek, 20.10. uczniowie klas 4a, 4b i 5a odwiedzili Warszawę.

Pierwszym punktem programu był Stadion Narodowy. Wycieczka po arenie odbyła się trasą „Piłkarskie emocje”. Zobaczyliśmy najbardziej historyczne miejsca areny, która nie bez powodu nazywana jest domem reprezentacji Polski. Odwiedziliśmy strefę zawodniczą i szatnię reprezentacji Polski. Poznaliśmy także zakulisowe ciekawostki związane z przygotowaniami do meczów Biało-Czerwonych na PGE Narodowym. Sprawdziliśmy, w jakich warunkach przebierają się piłkarze przed meczem oraz jak pracują dziennikarze w czasie imprez.

Read more Wycieczka do Warszawy

Dnia 10 października 2022 roku o godzinie 9.00 w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych. W tej uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, licznie zgromadzeni rodzice oraz uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawcami. Panie wychowawczynie klas pierwszych zapoznawały i wdrażały swoich uczniów do pełnienia różnych obowiązków wynikających z faktu rozpoczęcia nauki w szkole, by ich jak najlepiej przygotować do tak ważnej dla nich uroczystości i włączenia do społeczności uczniowskiej.

Read more Ślubowanie Pierwszoklasistów