1 marca podsumowaliśmy szkolny etap Diecezjalnego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsza suknia miłości dla naszej Królowej”.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III i polegał na zaprojektowaniu na gotowym szablonie sukienki dla ikony Matki Bożej Częstochowskiej.

Pomysłowość uczniów zaowocowała zachwycającymi projektami, w których wykorzystano różnego rodzaju koraliki, cekiny, brokat, kolorowe szkiełka, bibułę, nasiona, plastelinę, tkaniny i wiele innych materiałów.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc będą reprezentować naszą szkolę w finale diecezjalnym konkursu we Włocławku.

A oto wyniki etapu szkolnego:

I miejsce: Oliwia Guzikowska kl. II a

II miejsce: Szymon Głowacki kl. II a

III miejsce: Zuzanna Grabanowska kl. II b

Wyróżnienie: Pola Erwińska kl. I b

Nagrody za udział w konkursie otrzymali: Karol Paliński kl. II b, Damian Agacki kl. II b, Zuzanna Bytner kl. III b, Liliana Gawrońska kl. II b, Nadia Dziekanowska kl. III b, Kacper Zieliński kl. III b, Izabella Rybczyńska kl. I a, Mikołaj Rochowicz kl. II a.

Nagrody dla wszystkich uczestników konkursu ufundował ks. Janusz Stanowski, a konkurs zorganizowała Agnieszka Marjańska.