Szkoła – rodzina – środowisko lokalne – to „jedna wielka rodzina”. Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w pikniku. Jesteśmy wdzięczni Agnieszce Stępkowskiej – pani sołtys za zaproszenie nas do udziału w pikniku. Dzięki temu, nasza szkoła mogła zarobić pieniądze na rzecz naszych uczniów.

Pragniemy, aby szkoła była miejscem przyjaznym i przytulnym. Dlatego też zbieramy pieniądze na kącik relaksacyjny. W miesiącu kwietniu, podczas szkolnego kiermaszu wielkanocnego zebraliśmy 544,00zł. W czasie minionego pikniku zarobiliśmy 936,00 zł. Dziękujemy również paniom z Koła Gospodyń Wiejskich Kujawianka – za przekazanie kwoty 250,00 zł.

Aby takie działania mogły się udać, muszą być ludzie dobrej woli, którzy dla dobra sprawy – poświęcają swój wolny czas i zaangażowanie. Na szczęście my takich mamy! Dziękujemy Annie i Przemysławowi Nowakom, Monice Kwiatkowskiej, Mirosławie Januszewskiej, Krzysztofowi Stroińskiemu i niezastąpionemu Andrzejowi Dylewskiemu, Agnieszce Stępkowskiej oraz DEJW Dawidowi Gałąsce za reklamę naszych ekologicznych torebek. Liczymy na dalszą współpracę!

Hanna Kaźmierczak