W przeddzień uroczystości Trzech Króli uczniowie klasy IIa i IIb zaprosili całą społeczność szkolną na przedstawienie jasełkowe.

Scenografia, muzyka i piękne stroje wprowadziły wszystkich w nastrój tej niezwykłej nocy, gdy w ubogiej stajence narodził się Syn Boży. Nadejście tego wydarzenia ogłosiła Zuzia, grając na skrzypcach melodię kolędy „Cicha noc”. Na ten znak aniołowie zatańczyli taniec „Noel”, przekazując prawdę o tym, że Jezus jest światłem dla wszystkich ludzi. Obudzeni przez anioła pasterze także przybyli do Betlejem, aby darami i radosnym tańcem powitać Mesjasza.

Na koniec dotarli do stajenki trzej królowie, ofiarowując złoto, kadzidło i mirrę. Raz po raz rozbrzmiewały kolędy i pastorałki pięknie wyśpiewane przez Alicję, Lenę i Zuzię. Przedstawienie zostało ciepło przyjęte przez publiczność, a aktorzy nagrodzeni wielkimi brawami.

Jasełka przygotowali uczniowie z klasy II a i II b pod kierunkiem p. Agnieszki Marjańskiej, a piękna scenografia powstała dzięki wsparciu p. Magdaleny Kacprzak, p. Aliny Kruszki, p. Doroty Świtońskiej i p. Krzysztofa Stroińskiego. Obsługę techniczną przedstawienia zapewnił p. Dariusz Lewandowski, p. Roman Wachowski i p. Sławomir Świeczkowski.