Wczoraj w Szkole Podstawowej w Stawkach zakończyła się akcja Paczuszka dla Maluszka. Uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły z wielką hojnością odpowiedzieli na apel o pomoc dla dzieci przebywających w hospicjum. Z każdym dniem przybywało podarunków, które często kompletowane były w gronie bliższej i dalszej rodziny, aby ucieszyć nimi jak najwięcej małych pacjentów.

Dzięki wielkim sercom naszych darczyńców pod choinką znalazło się aż 40 paczek, które zostały dziś przekazane do Hospicjum Nadzieja w Toruniu.

Wszystkim, którzy wsparli tę charytatywną akcję z serca DZIĘKUJĘ! Dzięki Wam ten wyjątkowy świąteczny czas będzie piękny i radosny także dla dzieci, ich rodziców i opiekunów z hospicjum Dobrze jest pomagać!

Koordynator akcji Agnieszka Marjańska #paczuszkadlamaluszka