13 maja na stadionie w Świeciu odbyły się finały wojewódzkie turnieju “Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku w kategorii u8, u10 i u12 dziewczynek oraz u8 chłopców. Chłopcy u8 zakończyli zmagania na etapie grupowym. Wielkie brawa dla chłopców za postawę i ambitną grę.
Wszystkie zespoły dziewczynek wyszły z grupy i dotarły do fazy medalowej. Ostatecznie dziewczynki u8 zajęły 2 miejsce , dziewczynki u10 zajęły 2 miejsce, dziewczynki u12 zajęły 4 miejsce. Ponadto zawodniczka kategorii u8 Marysia Rogowska została wybrana MVP turnieju. Zawodniczka u10 Amelka Królikowska zdobyła tytuł królowej strzelczyń (23 bramki).
Wielkie brawa należą się wszystkim drużynom reprezentującym naszą szkołę. Gratulacje za postawę na boisku dla zawodniczek i zawodników.

Trenerem zespołu dziewczynek był pan Tomasz Olejnik a chłopców pan Sławomir Mańkowski. Podziękowania dla rodziców za wspaniały doping podczas turnieju.