Przedstawiciele naszej szkoły zostali zaproszeni na uroczyste podsumowanie Roku Poli Negri, które odbyło się w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku w dniu 13 stycznia. Prowadząca spotkanie Dorota Łańcucka podziękowała wszystkim, którzy włączyli się w obchody rocznicowe oraz przedstawiła działania i uczestników w postaci prezentacji multimedialnej.

W czasie uroczystości przeplatały się występy teatralne, wokalne i taneczne młodzieży, a także przemówienia gości. Osoby zaangażowane w przedsięwzięcie otrzymały

pamiątkowe gadżety, które wręczał Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki.

Podziękowanie otrzymała także nasza szkoła – na ręce Anny Stanek – za przygotowanie uczniów Julii Domańskiej i Krystiana Kacprzaka do recytacji w czasie aleksandrowskiego wykładu o Poli Negri oraz Julii Domańskiej – do konkursu “Casting Marka Probosza – Pola Negri potrzebna od zaraz”. Zadaniem uczestniczek było wcielenie się w rolę Poli Negri z wybranego filmu niemego. Julka otrzymała wyróżnienie.